H1300EF-01 1300W Ac Adapter, Replacement Genuine DELL T7610 Workstation Power Adapter Charger
H1300EF-01
  • DC Output: 100-240V~(50~60Hz) 14A Max
  • AC Input: 1300W AT AC INPUT 180.1~240V~
  • Power: 1300W
Placing order is easy: Add To Cart---> Fill Shipping information----> Check out---->Finished.
An email include order detais will be sent out after you check out.
REPLACES THE FOLLOWING PRODUCTS:
H1300EF-01 D1K3E002L 09JX5
FITS THE FOLLOWING DEVICES:
MAX OUTPUT POWER :1000W AT AC INPUT 100-107V~
MAX OUTPUT POWER : 1100W AT AC INPUT 107.1-180V~
MAX OUTPUT POWER: 1300W AT AC INPUT 180.1~240V~
MAX . OUTPUT POWER IS 1300W