ADPC20120 120W Ac Adapter, Replacement Genuine Philips ADPC20120 349X6Q LCD Monitor Power Power Adapter Charger
ADPC20120
  • DC Output: 100-240V~50-60Hz 1.5A
  • AC Input: 20V 6.0A 120W
  • Power: 120W